Kā Gāja Francijas Atklātajā Tenisa čempionātā

Satura rādītājs:

Anonim

Francijas atklātais tenisa čempionāts jeb Roland Garros ir ikgadējs tenisa turnīrs, kas maija beigās un jūnija sākumā notiek Parīzē. 2012. gadā Roland Garros notika no 27. maija līdz 11. jūnijam. Tās ietvaros notika vienreizēji vīriešu un sieviešu čempionāti, pāru sacensības, veterānu turnīri un jauniešu turnīri.

Kā gāja Francijas atklātajā tenisa čempionātā

Instrukcijas

1. solis

Mūsu tautiete Marija Šarapova kļuva par 2012. gada Francijas atklātā čempionāta īsto zvaigzni. Krievijas tenisiste uzvarēja septiņās grūtās cīņās. Blondīnes Marijas pirmā sāncense bija Rumānijas tenisiste Aleksandra Kadantsu, kurai neizdevās no Šarapovas izrāpt nevienu spēli. Tad Šarapova viegli tika galā ar japānieti Ajumi Moritu un ķīnieti Šuaju Pengu. Šarapovai vissarežģītākais mačs bija konfrontācija ar čehieti Klāru Zakopalovu, kas ilga trīs setus. Finālā Šarapova tikās ar 2012. gada Francijas atklātā čempionāta sensāciju - itālieti Sāru Errani. Šis mazais tenisists iekļuva finālā, pārspējot tādas izcilas konkurentes kā Samantu Stosuru un Anu Ivanoviču. Tomēr Sārai nebija pietiekami daudz pieredzes, lai cīnītos ar Mariju.

2. solis

Vīriešu vienspēļu turnīrā uzvarēja spānis Rafaels Nadals. Principā spāņa uzvara tika prognozēta jau pirms turnīra sākuma. Nadals finālā iekļuva ar apdullinošu rezultātu, visos sešos mačos nezaudējot nevienu setu. Fināla spēle starp Nadalu un serbu Novaku Džokoviču lietainā laika dēļ notika tikai 11. jūnijā. Spānis dominēja trijos no četriem komplektiem un pamatoti ieguva slaveno Rolanda Garosa "salātu bļodu". Ir vērts atzīmēt, ka Rafaels Nadals uz šī turnīra augstāko pjedestālu kāpa septīto reizi.

3. solis

Kas attiecas uz pāru konfrontācijām, tad vīriešu pāros spēcīgākā izrādījās Daniela Nestora (Kanāda) un Maksa Mirnija (Baltkrievija) komanda. Sieviešu dubultspēļu turnīrā uzvaru izcīnīja Itālijas tenisistu pāris Roberts Vinci un Sara Errani. Finālā itāļi burtiski izrāva uzvaru no krievu Nadijas Petrovas un Marijas Kiriļenko rokām. Starp jauktajiem pāriem pirmo vietu ieguva Sanija Mirza un Malehs Bhupati. Starp juniorēm par spēcīgākajām tenisistēm kļuva vāciete Anika Beka un beļģis Kimmers Soppejans.